Upozornění:

Některé fotografie mohou být chráněny autorským zákonem a jejich užití bez písemného souhlasu autora je pak zakázáno. Problém může nastat také při jakémkoli náznaku komerční aktivity se snímky, na kterých se mohou poznat osoby, které k takovému počínání nedaly souhlas. (Komerční aktivitou se rozumí vše, za co požadujete peníze - zejm. prodej předmětu třetí straně.)
Doporučujeme předměty s fotografiemi používat jen pro své potřeby, například právě k obdarování (tj. nekomerčně) a využívat jen fotografie pořízené vlastními prostředky.
Více též
podmínky užití.

Dárky z fotografií

 

Vymyslet netradiční obdarování je pro nás maličkost. Poskytujeme nejen pestrou nabídku dárkových předmětů, ale též zhotovíme originální koláže nebo video. Darovat tak můžete např. profesionálně zpracovaný dokument (humorná fiktivní osvědčení, vtipné certifikáty), lahev či krabici s vlastní nápaditou etiketou nebo třeba životopis v podobě DVD nebo koláže, graficky zpracovaný rodokmen apod. Hezkým dárkem může i kolorizace staré, černobílé fotografie.


Z fotografií lze vytvářet nepřeberné množství dárkových předmětů. Snímky můžete dodat vlastní nebo využít některé fotografie z naší nabídky, ale je také možné dohodnout nafocení nebo jiný způsob vytvoření unikátního záběru.

Namátkou vybíráme, jak lze například fotografie netradičně využít:

- puzzle

- pexeso

- podložka pod myš

- polštář s fotografií

- poštovní známky

- reliéf mince

- fotokalendáře

- fotopřání

- tričko s fotografií

- nažehlovací fólie

- motiv na hrnečku


Ceny za zhotovení dárkových předmětů z dodaných fotografií jsou shodné s platným ceníkem FotoStar, který najdete zde. Při vyžádané úpravě snímku pro přizpůsobení povaze použití nebo k docílení změny (vylepšení snímku, koláž, odstranění rušivých prvnků nebo okrajů) se k ceně za výrobek připočítává částka za úpravy, dle dohody se zákazníkem (od 150Kč). Doba dodání je obvykle jeden týden.