Zpracování fotografií

Vaše snímky si můžete nechat vyretušovat nebo zcela změnit původně málo zajímavou fotografii v působivé umělecké dílo. Možné jsou libovolné koláže, panoramata, úpravy pro vkusné pozvánky a plakáty, kalendáře, kombinace fotografií, fotomontáže. Takové služby jsou vhodné zejména při zpracování snímků z významných událostí nebo motivů pro dárkové předměty.  Více informací o možnostech práce s fotografií naleznete též na stránce věnované dárkovým předmětům nebo zpracování obrazu.


Jednoduchou úpravou lze vytvořit přání nebo vizitku a tyto služby nabízíme také v sériovém zpracování podle standardizovaných vzorů přímo z dodané fotografie bez nutnosti úprav prostřednictvím firmy FotoStar a řídíme se jejich platnými sazbami, jejichž kompletní ceník naleznete zde.

Obnova starých fotografií včetně kolorizace se provádí po konzultaci se zákazníkem, zejména kvůli doplňovaným prvkům, které jsou na snímku poškozeny nebo nezřetelné. Obarvení fotografie je možné jen částečné nebo úplné. Samozřejmě může být aplikován i opačný postup, k navození dojmu starého záběru nebo pro větší umělecký dojem černobílé varianty. Výsledný efekt je opravdu ohromující a tuto službu vřele doporučujeme pro vytvoření milého dárku, který může být dále kombinován s umístěním na hrneček, tričko nebo v koláži na jubilejní dokument či vtipnou etiketu.
Nové možnosti skýtá 3D fotografie (stereoskopie).

Pro prodloužení životnosti a snadnější manipulaci při tisku nebo úpravách je vhodná digitalizace fotografie, ať již ze starých negativů, diapozitivů nebo jiných předloh, například i velice drobných obrázků. Zprostředkováváme také přepis filmů na jiné záznamové médium a výrobu dárkových předmětů.

Kolorizovaný, neboli dodatečně obarvený snímek nemusí být nutně dobarven celý a přesto bude působivý.

Nabízíme širokou paletu služeb souvisejích s fotografií více či zdánlivě méně. Kromě zpracování samotného obrazu od nasnímání přes korekce či změny až po archivaci, zajistíme na přání libovolné zpracování v dohodnutém poměru kvalita/cena. Samozřejmostí je sběrna fotografií a průkazové fotografie za pakatel.