Fotografování

Fotografujeme náměty dle libovolného zadání. Cena je úměrná obtížnosti zpracování (ceník fotografování běžných událostí a námětů naleznete zde).
Zajistíme pořízení obrazového záznamu s vypovídací hodnotou z rozličných akcí. Vybrané veřejné akce fotografujeme zdarma a snímky je možné shlédnout i objednat na internetu.
Kvalitní portréty novomanželů, dětí, rodiny, ale třeba i zvířátek zaručuje ateliérové vybavení a spolupráce s mnoha fotografy, z jejichž portfólia si můžete vybrat nejlépe vyhovující přístup.

Součástí služby je kromě pořízení snímků také kvalitní zpracování v očekávatelném rozsahu.

Fotografování událostí
Velkou oblibu si získaly zejména svatební snímky, které budou díky našemu provedení vždy vyvolávat silné emoce (sépiové zvětšeniny jsou dodávány ve svatebním fotoalbu). K úspěšným patří také naše sportovní snímky, zachycující velmi pomíjivé, leč dramatické situace. Neméně žádané jsou fotografie architektury, krajinářské snímky, letecké snímky a snímky s motivy různých událostí běžného života.

Fotografování zahrnuje základní úpravy snímků. Retušování pleťových nedostatků, koláž na obálku alba nebo pro vzpomínku příbuzným se účtují zvlášť dle dohody

Nabízíme širokou paletu služeb souvisejích s fotografií více či zdánlivě méně. Kromě zpracování samotného obrazu od nasnímání přes korekce či změny až po archivaci, zajistíme na přání libovolné zpracování v dohodnutém poměru kvalita/cena. Samozřejmostí je sběrna fotografií a průkazové fotografie za pakatel.

Součástí zakázky jsou mimo jiné sepiové či barevné fotografie (dle výběru) ve svatebním albu.

Ateliér

Studiové vybavení umožňuje pracovat se žánry portrétu, aktu i technické fotografie. Nabídka zahrnuje fotografování obtížných materiálů jako je sklo nebo kov. Pro modelky vytváříme obrazové materiály pro booky a set-karty. [Ukázky]